MotoGP: Valentino Rossi: “Izmaiņas nav būtiskas, tomēr motocikla potenciāls ir liels”

[02.02.2017]
Valentino Rossi pavadīs savu 18. sezonu premjera klasē un jau šķiet, ka Doctor bezgalīgi dzīsies pakaļ. Itāliešu “super veterāns” atzīmēja augsto Yamaha M1 2017 potenciālu, kas ļaus viņam cīnīties par vis augstākam vietām, kā arī Valentino ir ļoti apbrīnots ar Maverika Vinjalesa talantu, kuram ir jāpalīdz motocikla attīstībā.  
 
Oficiālajā Yamaha Movistar komandas prezentācijā Madridē, Valentino Rossi cik bija iespējams centās izvairīties no jautājumiem par konkurenci starp viņu un 22 gadu vecu komandas biedru. Potenciāla konkurence tika samazināta attiecībā pret Yamaha M1 2017 attīstību.    
Rossi testēja jauno prototipu Valencijā un Sepangē, pēc kā atzīmēja progresu bez būtiskam izmaiņām.  
 
“Es uzskatu mūsu motociklu par ļoti labu un spēcīgu. Ar jaunām riepām, mēs varam būt ļoti ātri jau pirmajā aplī.” – teica Valentino, kuram februārī jau būs 38. gadi. – “Tas ir labi. Mums ir jāstrādā pie ātruma otrajā sacīkstes posmā, tāpēc ka problēma palika no iepriekšējas sezonas otrās puses – īpaši bija jūtama starpība ar Hondu. Mums jāstrādā pie šīs problēmas. 
 
Mums ir jāiemācās rūpēties par riepām un saglabāt augsto tempu līdz finišam. Es domāju, ka diezgan daudz darba būs ar elektroniku. Mums ir jāsaprot, par cik jaunā šasija ir labāka šajā brīdī. 
Mēs neko nezinājām par jauno 2017. gada motociklu pirms izmēģinājumiem Valencijā, tomēr dzirdējām dažas baumas no Japānas, mēs gaidījām vairākas izmaiņas. Visiem bija interesanti apskatīt jauno motociklu. Normāls attīstības process priekš Yamaha. Ārēji motocikls būtiski nav mainījis, tomēr ir atšķirība detaļās. 
 
“Valencija -  priekš manis ir sarežģīta trase, kur nav tik viegli saprast motocikla potenciālu. Malaizijā strādāsim daudz vairāk. Izmaiņas nav būtiskas, tomēr potenciāls ir liels.” 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +26°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1