MotoGP: Esteve Rabats ieguvis piecus lūzumus

[02.02.2017]
Esteve Rabat (Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) briesmīga „highside” rezultātā pirmajos oficiālajos MotoGP izmēģinājumos Sepanģē ieguva vairākas traumas. Spāņu braucējs zaudēja kontroli 11. pagriezienā Malaizijas trasē un ieguva vairākas traumas. Dakteris Ksaviers Mirs veiksmīgi pavadīja operāciju «Universitari Dexeus» klīnikā, Barselonā.  
  
Dr. Mirs: “Tito piedzīvoja kritienu izmēģinājuma braucienos Malaizijā. Kuala Lumpurā vietējie ārsti veica apskati un pieņēma lēmumu, ka Tito var droši transportēt uz Barselonu, lai veiktu operāciju. Viņam atrada piecus lūzumus: abu roku plaukstas pamata lūzumi, lauzti delnas kauli uz abām rokām, kājas lūzums. Papildus tām dzēsta āda un mīkstie audi uz ceļgala – trauma, kas uztrauca mūs visvairāk. Mēs esam atjaunojuši labas rokas lūzumu, ievietojot skrūves un plāksnītes un pastrādājam ar ceļgala traumu”. 
  
Priekš Tito vislielākie draudi ir infekcijas, tāpēc ārsti pagaidām nevar prognozēt rehabilitācijas laiku. 
  
Dr. Mir: ”Kas uztrauc mūs visvairāk? Uz ceļgala bija ļoti daudz netīrumu – asfalta drupatas un ādas daļiņas. Iespējama inficēšanās. Četru dienu laikā Tito būs ārstu uzraudzībā. Mēs centīsimies viņu likt kājās pēc iespējas ātrāk, bet pirmās četras dienas, viņam būs jāpavada slimnīcā, lai pārliecināties, ka viņam nav drudzi – ir svarīgi izslēgt infekcijas iespēju. Pēc tam sāksim rehabilitācijas procesu, lai atjaunotu viņa formu.” 
 
 
 
 
 
 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +26°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1