MotoGP: Movistar Yamaha 2017 komandas prezentācija

[02.02.2017]
  
Komanda Movistar Yamaha 2017 tieksies cīnīties par čempiona titulu MotoGP 2017. Valentino Rossi, būdams vairākkārtējs pasaules čempions un “super veterāns”, turpina sacīkstēties pašā augstākā līmenī un savā veidā kļūst par padomdevēju jaunam un ambiciozam Maverikam Vinjalesam (Maverick Viñales).  
  
Priekš Rossi tā jau būs 18. sezona premjer-klasē. Pēdējo trīs sezonu laikā “The Doctor” ieņēma otrās vietas un bija ļoti tuvu kārtējam titulam, kamēr Maveriks izauga kā profesionāls. Pašlaik spānis atrodas labākajā sporta formā un ir gatavs cīnīties par čempiona titulu karaļa klasē. Viņš aizvietoja Horhe Lorenso, kurš aizgāja uz Ducati komandu. Pagājuša sezonā 22 gadu vecs Vinjales izcīnīja pirmo uzvāru Suzuki komandai kopš 2007.gada, kā arī Maverik izcili parādīja sevi pēc sezonas testos Valensijā.  
  
Yamaha M1 2017 komandas krāsojums ir kļuvis vairāk tradicionāls – tumši zilā krāsā, tika noņemta baltā krāsa no korpusa apakšējas daļas un spilgta citron-zāles Movistar logotips.  
  
“Spārni” ir aizliegti MotoGP 2017, bet ražotāji izpētīja jaunās noteikumu robežas, lai saglabātu pēc iespējas lielāku piespieda spēku. Faktiski šīs jautājams paliek atklāts, jo  aptecētāja konstrukcija var vēl mainīties. Daudzas komandas cenšas neatklāt savas jaunākas izstrādes prezentācijas laikā, lai neradītu savas idejas konkurentiem. 
  
Rossi un Vinjanes debitēs jaunās krāsās testa braucienos, kuras norisināsies 30. Janvāra – 1.februārim Sepangē. 
 
 
 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +27°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1