Biķernieku spīdveja skolai piešķirs 10 jaunus motociklus

[07.04.2017]
Pirmdien, 10.aprīlī CSDD Rīgas Motormuzejā notiks svinīga ceremonija, kurā Rīgas dome  Bērnu un jaunatnes centra (BJC) “IK Auseklis” spīdveja skolai piešķirs desmit jaunus spīdveja motociklus, kas atjaunotajā Biķernieku spīdveja stadionā ļaus turpināt attīstīt šo aizraujošo sporta veidu.
 
Ar Rīgas domes un Rietumu bankas atbalstu tiek sperts liels solis Rīgas spīdveja attīstībā, piešķirot spīdveja skolai desmit jaunus “Jawa” spīdveja motociklus, nodrošinot iespēju trenēties vēl vairāk jauniešiem bijušās “Rīgas Ceļinieka” komandas motosportista Antoni Kušela vadībā.
 
Sadarbība starp A/S “CSDD” BKSB un Rīgas domes BJC “IK Auseklis” ir radījusi iespēju nodrošināt regulārus treniņus un attīstīt jauniešu motosportu Latvijā.  Cerams, ka jau šogad Latvijas čempionātā junioru konkurencē pēc vairāku gadu pārtraukuma varēs no jauna pieteikt komandu no jaunizveidotā kluba – “Riga Speedway Club”.
 
CSDD Biķernieku spīdveja stadions ir izveidots 1976.gadā un tajā ir notikušas daudzas starptautiskas sacensības. Pēc spīdveja stadiona rekonstrukcijas 2014.gadā, tajā sezonas laikā notiek regulāri spīdveja treniņi un tiek organizētas dažāda līmeņa sacensības. Arī šogad 25.jūnijā tiks organizētas Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā.
 
Spīdveja motociklu svinīgā pasniegšanas ceremonija notiks Rīgas Motormuzejā notiks 10. aprīlī plkst. 12:00.
 
Vairāk informācijas par Rīgas spīdveja skolu un iespējām trenēties www.bksb.lv. kā arī sociālajos tīklos:
@TraseBikernieki vaihttps://www.facebook.com/BikerniekuTrase.
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +27°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1